17.09.2011

Potrzebna pomoc w zbieraniu funduszy

Kochani bardzo chciałam prosić wszystkich o pomoc. W poprzednim poście pisałam o tragedii jaka dotknęła nasza rodzinę- dziś wcześnie rano zmarła moja mama. Rozpaczliwie staram się zebrać fundusze na podróż do Polski by choć odrobinę wesprzeć tatę, który został w tej sytuacji sam. Niestety nawet nie łudzę się, że uda mi się dotrzeć do Polski na kremację w środę, ale chwiałabym choć być na pogrzebie mamy. Dlatego wyprzedaję wszystkie moje prace w promocyjnych cenach. Na mojej stronie www.reverie-art.co.uk po wpisaniu w kasie kodu promocyjnego "mama" pojawi się 50% rabat. Można też indywidualnie negocjować ceny- jestem otwarta na propozycje. Jeśli nic z mojej oferty nie przypadło Wam do gustu proszę choć o rozpowszechnienie tej informacji dalej- np za pośrednictwem facebooka- może ktoś z waszych znajomych znajdzie coś interesującego np na gwiazdkowy prezent a przy okazji pomoże mi. Muszę zebrać co najmniej 300 funtów.

Zapraszam na stronę www.reverie-art.co.uk Przypominam kupon promocyjny na 50% zniżki hasło : mama

Edit: 18,09,2011 - jak słusznie zauważyły dziewczyny z gazetowego 5 funtów za przesyłkę to kwota dość wysoka (choć niestety czasem nie starcza na pokrycie kosztów przesyłki np do Polski) dlatego też zmieniłam właśnie koszty przesyłki w sklepie na 0 i jeśli kilka dni w nadaniu nie zrobi Wam różnicy, przesyłki  nadam będąc już w Polsce. Te osoby które dokonały już zakupów proszę o kontakt z informacją czy chcą zwrotu nadpłaty, czy też mam wysłać przesyłki stąd.

8 komentarzy:

 1. Współczucia...

  (btw. czy tylko mi nie działa Twój link i strona w ogóle?)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wsparcie
  Sprawdziłam link- u mnie wszystko działa

  OdpowiedzUsuń
 3. Udostępniam u siebie na fb. Wyrazy współczucia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moniko, strasznie mi przykro, Trzymaj się !!!1Udostępniłam na FB

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi też nie działa Twój butik...

  OdpowiedzUsuń
 6. Agaf sprawdzałam wszystko jeszcze raz i działał - choć skrypt mojego sklepu nie jest niestety idealny i czasem się zawiesza :(

  Kochani dziękuję wszystkim za wielkie serca- dziś od rana spotkała mnie miła niespodzianka w postaci kilku zamówień które za chwilkę będę pakować a moja córka wyciągnęła swoje papierki i nożyczki i będzie robić karteczki z podziękowaniami dla ludzi wielkiego serducha :)

  Dziękuję Wam- dzięki waszej pomocy zebranie potrzebnej kwoty robi się coraz bardziej realne!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. współczuję, wiadomość udostępniłam na pingerku, może się uda, przytulam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...